My Favorite Movies
| floraleung7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Moon Child (, Unrated) |
|
| 2 |
Nana (2005, Unrated) |
|
| 3 |
Death Note (Desu nôto) (2006, Unrated) |
|
| 4 |
The Sound of Music (1965, G) |
|
| 5 |
Shaolin Soccer (2002, PG-13) |
|
| 6 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002, Unrated) |
|
| 7 |
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2005, Unrated) |
|
| 8 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2004, Unrated) |
|
| 9 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 10 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 11 |
Bo bui gai wak (Rob-B-Hood) (Robin-B-Hood) (2006, Unrated) |
|
| 12 |
A Walk to Remember (2002, PG) |












