My Favorite Movies


  foueuphorieabril's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
3
Titanic (1997,  PG-13)
4
The Notebook (2004,  PG-13)
5
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
6
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
7
Finding Nemo (2003,  G)
8
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
9
A Walk to Remember (2002,  PG)
10
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
11
50 First Dates (2004,  PG-13)
12
Shrek 2 (2004,  PG)
13
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
14
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
15
Grease (1978,  PG)
16
Shrek (2001,  PG)
17
American Pie (1999,  R)
18
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
19
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
20
Gladiator (2000,  R)
21
Pretty Woman (1990,  R)
22
Click (2006,  PG-13)
23
Braveheart (1995,  R)
24
Happy Feet (2006,  PG)
25
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
26
Wedding Crashers (2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments