Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. fourthmalvar
  2. Fourth

Movies I Watched (2007-2009)

  fourthmalvar's Rating My Rating
1
Fast and Furious (2009,  PG-13)
Fast and Furious
cool...
2
Transporter 3 (2008,  PG-13)
3
Taken (2009,  PG-13)
4
Untraceable (2008,  R)
Untraceable
two thumbs up...
5
Yes Man (2008,  PG-13)
6
Beverly Hills Chihuahua (2008,  PG)
7
Gran Torino (2009,  R)
8
Changeling (2008,  R)
9
Transformers (2007,  PG-13)
10
Iron Man (2008,  PG-13)
11
Hellboy II: The Golden Army (Hellboy 2) (2008,  PG-13)
12
The Forbidden Kingdom (2008,  PG-13)
13
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008,  PG)
14
Jumper (2008,  PG-13)
15
Wanted (2008,  R)
16
The Incredible Hulk (2008,  PG-13)
17
Superhero Movie (2008,  PG-13)
18
Rambo (Rambo IV) (2008,  R)
19
Hancock (2008,  PG-13)
20
The Happening (2008,  R)
21
The Day the Earth Stood Still (2008,  PG-13)
22
Wild Child (2008,  PG-13)
23
Thick as Thieves (The Code) (2009,  Unrated)
24
Meet the Spartans (2008,  PG-13)
25
300 (2007,  R)
26
Eagle Eye (2008,  PG-13)
27
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007,  PG)
28
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
29
Sex and the City (2008,  R)
30
Behind Enemy Lines: Colombia (2009,  Unrated)
31
Kung Fu Panda (2008,  PG)
32
Paul Blart: Mall Cop (2009,  PG)
33
Body of Lies (2008,  R)
34
Knowing (2009,  PG-13)
35
The International (2009,  R)
36
X-Men Origins - Wolverine (2009,  PG-13)
37
Push (2009,  PG-13)
38
Crank 2: High Voltage (2009,  R)
39
The Curious Case of Benjamin Button (2008,  PG-13)
40
Slumdog Millionaire (2008,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments