My Favorite Movies
| FourxLetterxLie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Nightmare Before Christmas (2008, PG) |
|
| 2 |
Stay Alive (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Saw (2004, R) |
|
| 4 |
Saw II (2005, R) |
|
| 5 |
Saw III (2006, R) |
|
| 6 |
Saw IV (2007, R) |
|
| 7 |
Bee Movie (2007, PG) |
|
| 8 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Blood and Chocolate (2007, PG-13) |
|
| 10 |
1408 (2007, PG-13) |
|
| 11 |
The Number 23 (2007, R) |











