My Favorite Movies
my favs i guess
| FoxDemonNarutoGurl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Matilda (1996, PG) |
|
| 2 |
Rush Hour 3 (2007, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 4 |
Rush Hour (1998, PG-13) |
|
| 5 |
Rush Hour 2 (2001, PG-13) |
|
| 6 |
Mrs. Doubtfire (1993, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 8 |
About a Boy (2002, PG-13) |
|
| 9 |
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982, PG) |
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 12 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 13 |
Home Alone (1990, PG) |
|
| 14 |
Charlie and the Chocolate Factory (2005, PG) |














