My Favorite Movies


  fransymac007's Rating My Rating
1
Fight Club (1999,  R)
2
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
3
The Matrix (1999,  R)
4
Shrek (2001,  PG)
5
Transformers (2007,  PG-13)
6
Mean Girls (2004,  PG-13)
7
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
8
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
9
A Walk to Remember (2002,  PG)
10
Sin City (2005,  R)
11
Saving Private Ryan (1998,  R)
12
Top Gun (1986,  PG)
13
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
14
V for Vendetta (2006,  R)
15
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
16
Save the Last Dance 2 (2006,  PG-13)
17
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
18
Face/Off (1997,  R)
19
Catch Me If You Can (2002,  PG-13)
20
Deadly Game (Catch Me If You Can) (1998,  Unrated)
21
Catch Me If You Can (1989,  PG)
22
The Hunted (2003,  R)
23
Lesbian Vampire Killers (2009,  R)
24
The Little Vampire (2000,  PG)
25
Blood - The Last Vampire (2001,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments