My Favorite Movies
| freestylerfarie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Flicka (2006, PG) |
|
| 2 |
Eragon (2006, PG) |
|
| 3 |
Take the Lead (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 5 |
John Tucker Must Die (2006, PG-13) |
|
| 6 |
Clerks II (2006, R) |
|
| 7 |
Save the Last Dance 2 (2006, PG-13) |
|
| 8 |
Barnyard (2006, PG) |
|
| 9 |
Open Season (2006, PG) |
|
| 10 |
Stick It (2006, PG-13) |
|
| 11 |
Happy Feet (2006, PG) |
|
| 12 |
Roam (, Unrated) |
|
| 13 |
World Trade Center (2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Santa Clause 3: The Escape Clause (2006, G) |
|
| 15 |
Deck the Halls (2006, PG) |
|
| 16 |
Marie Antoinette (2006, PG-13) |
|
| 17 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
| 18 |
Last Holiday (2006, PG-13) |
|
| 19 |
Brokeback Mountain (2005, R) |
|
| 20 |
Cold Mountain (2003, R) |
|
| 21 |
Grizzly Mountain (1997, G) |
|
| 22 |
Dreamer: Inspired by a True Story (2005, PG) |
|
| 23 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
| 24 |
The Dukes of Hazzard (2005, PG-13) |
























