My Favorite Movies
comedy,horror, action
| fRENCH521's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 2 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
| 4 |
American Pie (1999, R) |
|
| 5 |
Predator 2 (1990, R) |
|
| 6 |
Holes (2003, PG) |
|
| 7 |
Shallow Hal (2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Green Mile (1999, R) |
|
| 9 |
Happy Gilmore (1996, PG-13) |
|
| 10 |
National Treasure (2004, PG) |
|
| 11 |
American Pie Presents - Band Camp (2005, R) |
|
| 12 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
| 13 |
Van Helsing (2004, PG-13) |
|
| 14 |
Dodgeball - A True Underdog Story (2004, PG-13) |
|
| 15 |
Dumb and Dumber (1994, PG-13) |
|
| 16 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006, R) |
|
| 17 |
Sahara (2005, PG-13) |
|
| 18 |
There's Something About Mary (1998, R) |


















