My Favorite Movies
| FUCKMETILLICUM's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jeepers Creepers (2001, R) |
|
| 2 |
Jeepers Creepers 2 (2003, R) |
|
| 3 |
Chicken Little (2005, G) |
|
| 4 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
| 5 |
Saw III (2006, R) |
|
| 6 |
Saw II (2005, R) |
|
| 7 |
Saw (2004, R) |
|
| 8 |
I Saw Mommy Kissing Santa Claus (2001, Unrated) |
|
| 9 |
I Saw What You Did (1965, Unrated) |
|
| 10 |
Saw V (2008, R) |
|
| 11 |
Saw IV (2007, R) |
|
| 12 |
Saw (short film) (2003, Unrated) |
|
| 13 |
I'll Always Know What You Did Last Summer (2006, R) |
|
| 14 |
I Know What You Did Last Summer (1997, R) |
|
| 15 |
I Still Know What You Did Last Summer (1998, R) |
|
| 16 |
The Last Time I Saw Paris (1954, Unrated) |
|
| 17 |
Suddenly, Last Summer (1959, Unrated) |
|
| 18 |
Shriek if You Know What I Did Last Friday the 13th (2000, R) |
|
| 19 |
Revolution Summer (2007, Unrated) |


















