My Favorite Movies
| FutureMrsNickJerryJonas's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Space Jam (1996, PG) |
|
| 2 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
| 3 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 4 |
Charlie and the Chocolate Factory (2005, PG) |
|
| 5 |
About a Boy (2002, PG-13) |
|
| 6 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 7 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
| 8 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
| 9 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
| 10 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 11 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
| 12 |
War of the Worlds (2005, PG-13) |
|
| 13 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 14 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
| 15 |
Ace Ventura: Pet Detective (1993, PG-13) |
|
| 16 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |
|
| 17 |
Singin' in the Rain (1952, G) |
|
| 18 |
The Incredibles (2004, PG) |
|
| 19 |
Love Actually (2003, R) |
|
| 20 |
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982, PG) |
|
| 21 |
There's Something About Mary (1998, R) |
|
| 22 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
| 23 |
Titanic (1997, PG-13) |























