My Favorite Movies


  g96m's Rating My Rating
1
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2000,  G)
Click to Rate
2
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
3
There's Something About Mary (1998,  R)
Click to Rate
4
Sleepover (2004,  PG)
Click to Rate
5
Material Girls (2006,  PG)
Click to Rate
6
The Lizzie McGuire Movie (2003,  PG)
Click to Rate
7
Confessions of a Teenage Drama Queen (2004,  PG)
Click to Rate
8
Just My Luck (2006,  PG-13)
Click to Rate
9
Mean Girls (2004,  PG-13)
Click to Rate
10
Raise Your Voice (2004,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments