My Favorite Movies
| Gaara101's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
| 5 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005, Unrated) |
|
| 6 |
Naruto the Movie - NCM Event (, Unrated) |
|
| 7 |
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004, Unrated) |
|
| 8 |
Eragon (2006, PG) |
|
| 9 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 10 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
| 11 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 12 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |












