My Favorite Movies


  1. gaaragetinmywayandillkillyou
  2. rich

alien vs predator and the punisher

  gaaragetinmywayandillkillyou's Rating My Rating
1
Final Fantasy VII - Advent Children (2006,  PG-13)
Final Fantasy VII - Advent Children
top film a must see
2
Kiss of the Dragon (2001,  R)
Kiss of the Dragon
oh yes this is top
3
Jackie Chan's First Strike (Ging chaat goo si 4: Ji gaan daan yam mo) (1997,  PG-13)
4
Sin City (2005,  R)
Sin City
action from start to finish
5
Fist of the North Star (,  R)
Fist of the North Star
i love this film
6
8 Mile (2002,  R)
8 Mile
top film
7
Freddy vs. Jason (2003,  R)
Freddy vs. Jason
a real killer but jason should of been played by kane hodder the real jason vorhees
8
Beowulf (2007,  PG-13)
9
The Transformers - The Movie (1986,  PG)
10
Transformers (2007,  PG-13)
11
Good Luck Chuck (2007,  R)
12
Spider-Man (2002,  PG-13)
13
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
14
Spider-Man 2 (2004,  PG-13)
15
Yu-Gi-Oh! - The Movie (Yûgiô: Gekijô-ban) (2004,  PG)
16
The Condemned (2007,  R)
17
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004,  Unrated)
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie)
a reali kl manga
18
The Forbidden Kingdom (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments