Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Gaaras1girlfriend's Rating My Rating
1
Shrek (2001,  PG)
Shrek
It's funny, like the song at the end
2
Alice in Wonderland (1951,  G)
Alice in Wonderland
Alice is a classic, i love this movie!!
3
The Goonies (1985,  PG)
The Goonies
It may be a classic but it KICKS BUTT!!!!
4
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) (2004,  Unrated)
5
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005,  Unrated)
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo!
i like japanse but it's hard to understand
6
The Spongebob Squarepants Movie (2004,  PG)
The Spongebob Squarepants Movie
SPONGEBOB!!!!!!!!!!!!!!!!! i dont like the human part though -_- ^_^
7
Flowers in the Attic (1987,  PG-13)
Flowers in the Attic
if u have watched this its sorda sad, who would, well ill let u watch the mive to find out.
8
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001,  PG)
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi)
THIS IS THE BEST ANamatied MOVIE EVER!!!!!!!!!
9
Flushed Away (2006,  PG)
Flushed Away
love tha music they put in, its a nice touch
10
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
LOVE IT!!!! IT'S AWSOMEEEE!!! IF U HAVN'T SEEN IT, SEE IT!!!!!
11
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
it's all GOOD
12
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl
Gotta love that Jack
13
R.V. (RV) (Runaway Vacation) (2006,  PG)
R.V. (RV) (Runaway Vacation)
HALLARIOUS!!!!!!!!
14
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
Shrek the Third (Shrek 3)
shrek shrek shrek ^__^
15
Shrek 2 (2004,  PG)
Shrek 2
Donky Shrek and Puss
16
Nacho Libre (2006,  PG)
Nacho Libre
NACHOOOOOOOOO LIBREEEEEEEEEEEE
17
The Nightmare Before Christmas (2008,  PG)
The Nightmare Before Christmas
classic jack ahhhh i love this"making Christams making Christmas"lalala
18
Big Daddy (1999,  PG-13)
Big Daddy
MORE ADAM SANDLER
19
50 First Dates (2004,  PG-13)
50 First Dates
theey could of done a lil better
20
Billy Madison (1995,  PG-13)
Billy Madison
HAHAHHAHAHAHAHAHAA
21
Anger Management (2003,  PG-13)
Anger Management
They seriously need Anger Management
22
The Waterboy (1998,  PG-13)
The Waterboy
DONA DADAAAA WATERBOY TO THE RESCUE
23
The Wedding Singer (1997,  PG-13)
The Wedding Singer
loveeeee ittttttt
24
Click (2006,  PG-13)
Click
FUNYYYYYYYYYYYYYYYY

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments