My Favorite Movies
| GalacticSpace4241531's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Battlestar Galactica (1978, PG) |
|
| 2 |
The Rain Makers (2005, R) |
|
| 3 |
Iron Thunder (1998, Unrated) |
|
| 4 |
Prisoners of the Lost Universe (1983, Unrated) |
|
| 5 |
Unseen Evil (The Unbelievable) (2002, R) |
|
| 6 |
Ghetto Blaster (1989, R) |
|
| 7 |
Alien (1979, R) |
|
| 8 |
Aliens (1986, R) |
|
| 9 |
Alien 3 (1992, R) |
|
| 10 |
Alien Resurrection (1997, R) |
|
| 11 |
Aliens vs. Predator: Requiem (AVP 2) (2007, R) |
|
| 12 |
Volcano (1997, PG-13) |
|
| 13 |
Resident Evil (2002, R) |
|
| 14 |
Resident Evil - Apocalypse (2004, R) |
|
| 15 |
Resident Evil: Extinction (2007, R) |
|
| 16 |
Biohazard: Degeneration (Resident Evil: Degeneration) (2008, Unrated) |
|
| 17 |
Endangered Species (Earth Alien) (2004, R) |
|
| 18 |
Doctor Who (1996, Unrated) |
|
| 19 |
Raptor (2001, R) |
|
| 20 |
Graves End (2005, Unrated) |
|
| 21 |
The X-Files: I Want to Believe (The X Files 2) (2008, PG-13) |
|
| 22 |
The X-Files: The Unopened File (1996, Unrated) |
|
| 23 |
Dante's Peak (1997, PG-13) |
|
| 24 |
Delta Force Commando 2 (1990, R) |























