My Favorite Movies


  garret88's Rating My Rating
1
The Bourne Ultimatum (2007,  PG-13)
2
The Bourne Supremacy (2004,  PG-13)
3
The Bourne Identity (2002,  PG-13)
4
The Dark Knight (2008,  PG-13)
5
The Green Mile (1999,  R)
6
The Pianist (2002,  R)
7
Life Is Beautiful (La Vita è bella) (1998,  PG-13)
8
Layer Cake (2005,  R)
9
V for Vendetta (2006,  R)
10
Donnie Darko (2001,  R)
11
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
12
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
13
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
14
300 (2007,  R)
15
X-Men (2000,  PG-13)
16
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
17
X2 (2003,  PG-13)
18
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005,  PG-13)
19
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980,  PG)
20
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999,  PG)
21
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983,  PG)
22
Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977,  PG)
23
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002,  PG)
24
Forrest Gump (1994,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments