My Favorite Movies


  Gatitachula341's Rating My Rating
1
Ace Ventura: Pet Detective (1993,  PG-13)
2
The Mask (1994,  PG-13)
3
Mrs. Doubtfire (1993,  PG-13)
4
Finding Nemo (2003,  G)
5
Ace Ventura - When Nature Calls (1995,  PG-13)
6
Rocky (1976,  PG)
7
Rocky II (1979,  PG)
8
Rocky III (1982,  PG)
9
Rocky V (1990,  PG-13)
10
Rocky Balboa (2006,  PG)
11
Toy Story (1995,  G)
12
Toy Story 2 (1999,  G)
13
Toy Story 3 (2010,  Unrated)
14
The Nativity Story (2006,  PG)
15
Tarzan (1999,  G)
16
Tarzan and the Lost City (1998,  PG)
17
Tarzan II (2005,  G)
18
Tarzan & Jane (2002,  G)
19
Tarzan the Ape Man (1932,  Unrated)
20
Tarzan, the Ape Man (1981,  R)
21
Mighty Joe Young (1998,  PG)
22
The Mighty Ducks (1992,  PG)
23
Scary Movie (2000,  R)
24
Scary Movie 2 (2001,  R)
25
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
26
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
27
Look Who's Talking (1989,  PG-13)
28
Look Who's Talking, Too (1990,  PG-13)
29
Look Who's Talking Now (1993,  PG-13)
30
Tremors 4 - The Legend Begins (2004,  PG-13)
31
Look Up in the Sky: The Amazing Story of Superman (2006,  Unrated)
32
Daddy Day Camp (2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments