My Favorite Movies
| gemxlilchrisloverx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
| 2 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 3 |
Little Man (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Peter Pan (2003, PG) |
|
| 5 |
Date Movie (2006, PG-13) |
|
| 6 |
Jerry Maguire (1996, R) |
|
| 7 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 8 |
Bride of Chucky (1998, R) |
|
| 9 |
Shaun of the Dead (2004, R) |
|
| 10 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 11 |
Epic Movie (2007, PG-13) |
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 14 |
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge (1985, R) |
|
| 15 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007, R) |
|
| 16 |
Cursed (2004, PG-13) |
|
| 17 |
Sleepy Hollow (1999, R) |
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 19 |
Tinker Bell (2008, G) |
|
| 20 |
Alvin and the Chipmunks (2007, PG) |
|
| 21 |
My Sexiest Year (2007, PG) |
|
| 22 |
Elizabeth: The Golden Age (2007, PG-13) |






















