My Favorite Movies
| giggles19892's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
|
| 2 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |
|
|
| 3 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 4 |
8 Mile (2002, R) |
|
|
| 5 |
American Pie (1999, R) |
|
|
| 6 |
Fight Club (1999, R) |
|
|
| 7 |
Saving Private Ryan (1998, R) |
|
|
| 8 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
|
| 9 |
Green Street Hooligans (2005, R) |
|
|
| 10 |
The Football Factory (2004, R) |
|


