My Favorite Movies


  gigipasia's Rating My Rating
1
Miami Vice (2006,  R)
2
Police Academy 5 - Assignment Miami Beach (1988,  PG)
3
Mr. Destiny (1990,  PG-13)
4
Stephen King's Cat's Eye (1985,  PG-13)
5
18 Fingers of Death (2006,  Unrated)
6
Aliens of the Deep (2005,  G)
7
The James Bond Story (2000,  Unrated)
8
Boricua's Bond (2000,  R)
9
In the Heat of the Night (1967,  Unrated)
10
The King (2006,  R)
11
Def by Temptation (1990,  R)
12
The Great Escape (1963,  Unrated)
13
Night of the Twisters (1996,  Unrated)
14
The Old Dark House (1932,  Unrated)
15
Sweet Deception (Sweet Lies) (1998,  Unrated)
16
Lesser Evil (2006,  Unrated)
17
Mr. Conservative: Goldwater on Goldwater (2006,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments