My Favorite Movies
| Glenda485775848's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pleasantville (1998, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 3 |
The Facts of Life Reunion (2001, Unrated) |
|
| 4 |
Sheena (1984, PG) |
|
| 5 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
| 6 |
Just Like Heaven (2005, PG-13) |
|
| 7 |
Flicka (2006, PG) |
|
| 8 |
Superstar (1999, PG-13) |
|
| 9 |
Failure to Launch (2006, PG-13) |
|
| 10 |
Enchanted (2007, PG) |
|
| 11 |
Tin Man (1983, Unrated) |
|
| 12 |
Disturbia (2007, PG-13) |
|
| 13 |
The Wizard of Oz (1939, G) |
|
| 14 |
Mannequin (1987, PG) |
|
| 15 |
Bicentennial Man (1999, PG) |
|
| 16 |
A League of Their Own (1992, PG) |
|
| 17 |
Far and Away (1992, PG-13) |
















