My Favorite Movies
| GlowInTheDarkPurpleEvenBetter's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Without A Paddle (2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Ringer (2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Breakfast Club (1985, R) |
|
| 4 |
Employee of the Month (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Dukes of Hazzard (2005, PG-13) |
|
| 7 |
Edward Scissorhands (1990, PG-13) |
|
| 8 |
About a Boy (2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Goonies (1985, PG) |
|
| 10 |
Zathura (2005, PG) |
|
| 11 |
Romy and Michele's High School Reunion (1997, R) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 13 |
Office Space (1999, R) |
|
| 14 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004, PG-13) |
|
| 15 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 16 |
Dude, Where's My Car? (2000, PG-13) |
|
| 17 |
Cars (2006, G) |
|
| 18 |
Monsters, Inc. (2001, G) |
|
| 19 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
| 20 |
Mr. Deeds (2002, PG-13) |
|
| 21 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
| 22 |
Zoolander (2001, PG-13) |
|
| 23 |
The Benchwarmers (2006, PG-13) |
|
| 24 |
Jumper (2008, PG-13) |
|
| 25 |
Haggard (2003, R) |
|
| 26 |
Jackass - The Movie (2002, R) |
|
| 27 |
Grand Theft Parsons (2004, PG-13) |
|
| 28 |
Dream Seller (2008, Unrated) |




























