Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  GODJINRAI6931241984's Rating My Rating
1
The Crow (1994,  R)
Click to Rate
2
Underworld (2003,  R)
Click to Rate
3
Spawn (1997,  R)
Click to Rate
4
Mortal Kombat (1995,  PG-13)
Click to Rate
5
Fantastic Four (2005,  PG-13)
Click to Rate
6
Office Space (1999,  R)
Click to Rate
7
Howl's Moving Castle (2005,  PG)
Click to Rate
8
The Transformers - The Movie (1986,  PG)
Click to Rate
9
Transformers (2007,  PG-13)
Click to Rate
10
Princess Mononoke (Mononoke-hime) (1997,  PG-13)
Click to Rate
11
Fatal Fury OVA - Double Impact (,  Unrated)
Click to Rate
12
Fatal Fury: The Motion Picture (1994,  Unrated)
Click to Rate
13
Star Wars: The Clone Wars (2008,  PG)
Click to Rate
14
Star Wars: Clone Wars - Volume 1 (,  G)
Click to Rate
15
Star Wars: Revelations (2005,  PG)
Click to Rate
16
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005,  PG-13)
Click to Rate
17
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999,  PG)
Click to Rate
18
Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977,  PG)
Click to Rate
19
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983,  PG)
Click to Rate
20
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002,  PG)
Click to Rate
21
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980,  PG)
Click to Rate
22
Predator (1987,  R)
Click to Rate
23
Predator 2 (1990,  R)
Click to Rate
24
AVP - Alien Vs. Predator (2004,  PG-13)
Click to Rate
25
Aliens vs. Predator: Requiem (AVP 2) (2007,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments