My Favorite Movies


  godka4's Rating My Rating
1
Body Weapon (Yuen chi mo hei) (2001,  Unrated)
2
Desperado (1995,  R)
3
God of Gamblers (1989,  Unrated)
4
The Replacement Killers (1998,  R)
5
Ore ni sawaru to abunaize (Black Tight Killers) (Don't Touch Me I'm Dangerous) (1966,  Unrated)
6
Blood Diamond (2006,  R)
Blood Diamond
want to see this movie who else?
7
China Dolls (1992,  Unrated)
8
Delta Force Commando 2 (1990,  R)
9
Strike Commando (1987,  Unrated)
10
Commando (1988,  Unrated)
11
The Bodyguard (2004,  Unrated)
12
The Bodyguard (1992,  R)
13
Zhong Nan Hai bao biao (The Defender) (The Bodyguard from Beijing) (1994,  R)
14
The Return of the Living Dead (1985,  R)
15
Paranormal Activity (2009,  R)
16
Natural Born Killers (1994,  NC-17)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments