My Favorite Movies
| blackwarrior007's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Godfather (1972, R) |
|
|
| 2 |
Good Will Hunting (1997, R) |
|
|
| 3 |
Dead Poets Society (1989, PG) |
|
|
| 4 |
Taxi Driver (1976, R) |
|
|
| 5 |
The Godfather, Part II (1974, R) |
|
|
| 6 |
A Few Good Men (1992, R) |
|
|
| 7 |
Serpico (1973, R) |
|
|
| 8 |
Pulp Fiction (1994, R) |
|
|
| 9 |
Casablanca (1942, Unrated) |
|
|
| 10 |
Donnie Brasco (1997, R) |
|
|
| 11 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
|
| 12 |
Scent of a Woman (1992, R) |
|
|
| 13 |
Hotel Rwanda (2005, PG-13) |
|



