My Favorite Movies


  gothontheloose1234's Rating My Rating
1
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
its a mad movie i love the cars
2
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
3
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
4
Blade - Trinity (2004,  R)
5
Blade II (Blade 2) (2002,  R)
6
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl
its a good movie
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
8
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
9
Shrek (2001,  PG)
Shrek
its good
10
Shrek 2 (2004,  PG)
Shrek 2
its funny.
11
Ice Age (2002,  PG)
12
Ice Age 2: The Meltdown (2006,  PG)
13
Bad Boys (1995,  R)
14
Bad Boys II (2003,  R)
15
The Princess Diaries (2001,  G)
16
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2004,  G)
17
Honey (2003,  PG-13)
18
A Cinderella Story (2004,  PG)
A Cinderella Story
i love it
19
8 Mile (2002,  R)
8 Mile
its alright
20
Get Rich or Die Tryin' (2005,  R)
21
50 First Dates (2004,  PG-13)
50 First Dates
its a good movie
22
Cheaper by the Dozen 2 (2005,  PG)
23
Raise Your Voice (2004,  PG)
24
Cheaper by the Dozen (2003,  PG)
25
Just Married (2003,  PG-13)
26
Underworld (2003,  R)
27
Van Helsing (2004,  PG-13)
28
Daddy Day Care (2003,  PG)
29
The Sweetest Thing (2002,  R)
30
Hellboy (2004,  PG-13)
31
Blue Crush (2002,  PG-13)
32
Mean Girls (2004,  PG-13)
Mean Girls
i love this move it reminse me of a fue people
33
Hitch (2005,  PG-13)
Hitch
i love this movie
34
White Chicks (2004,  PG-13)
White Chicks
its alright
35
I, Robot (2004,  PG-13)
36
Dodgeball - A True Underdog Story (2004,  PG-13)
37
The Longest Yard (2005,  PG-13)
The Longest Yard
its funny and good
38
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
its a good movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments