Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  gracefulpinkgirl's Rating My Rating
1
The Simpsons Movie (2007,  PG-13)
2
Men in Black (1997,  PG-13)
3
Men in Black II (2002,  PG-13)
4
Dr. Dolittle (1998,  PG-13)
5
Dr. Dolittle 3 (2006,  PG)
6
Dr. Dolittle 2 (2001,  PG)
7
Nutty Professor II - The Klumps (2000,  PG-13)
8
The Nutty Professor (1996,  PG-13)
9
Casper Meets Wendy (1998,  PG)
10
Bewitched (2005,  PG-13)
11
Hocus Pocus (1993,  PG)
12
Casper (1995,  PG)
13
Free Willy (1993,  PG)
14
Free Willy 3: The Rescue (1997,  PG)
15
Free Willy 2 - The Adventure Home (1995,  PG)
16
Aquamarine (2006,  PG)
17
Wish Upon a Star (1996,  PG)
18
Freaky Friday (2003,  PG)
19
Spice World (1998,  PG)
20
The Cheetah Girls (2003,  Unrated)
21
Crossroads (2002,  PG-13)
22
Glitter (2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments