My Favorite Movies
| gracieamberwells's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Center Stage (2000, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 3 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
|
| 4 |
Interview with the Vampire (1994, R) |
|
|
| 5 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 6 |
The Punisher (2004, R) |
|
|
| 7 |
Ong-Bak - The Thai Warrior (, R) |
|
|
| 8 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
|
| 9 |
The Wedding Singer (1998, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Waterboy (1998, PG-13) |
|
|
| 11 |
Thelma & Louise (1991, R) |
|
|
| 12 |
Live Free or Die Hard (Die Hard 4.0) (2001, PG-13) |
|



