My Favorite Movies
| STUNTINGISAHABBIT's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Get Rich or Die Tryin' (2005, R) |
|
|
| 2 |
8 Mile (2002, R) |
|
|
| 3 |
The Marine (2006, PG-13) |
|
|
| 4 |
Crash (2004, R) |
|
|
| 5 |
Crash (1996, NC-17) |
|
|
| 6 |
Dirty Sanchez: The Movie (2006, R) |
|
|
| 7 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
|
| 8 |
American Pie Presents - Band Camp (2005, R) |
|
|
| 9 |
Beef 3 (2005, R) |
|
|
| 10 |
Beef (2003, R) |
|
|
| 11 |
Saw III (2006, R) |
|
|
| 12 |
Constantine (2005, R) |
|
|
| 13 |
Norbit (2007, PG-13) |
|
|
| 14 |
Soul Plane (2004, R) |
|



