My Favorite Movies
Give list a short description
| greenfroggy11's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 2 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 3 |
Scary Movie (2000, R) |
|
|
| 4 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 5 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
|
| 6 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 7 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 8 |
There's Something About Mary (1998, R) |
|
|
| 9 |
Kill Bill: Volume 1 (2003, R) |
|
|
| 10 |
Saw II (2005, R) |
|
|
| 11 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
|
| 12 |
She's All That (1999, PG-13) |
|




greenfroggy11 posted 147 days ago
These are some of my all time fave movies...