My Favorite Movies
| GregoryPaulSmith2709's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
I Am Omega (2007, R) |
|
| 2 |
Poultrygeist: Night of the Chicken Dead (2009, Unrated) |
|
| 3 |
Evil Bong (2006, Unrated) |
|
| 4 |
Alien vs. Hunter (2007, Unrated) |
|
| 5 |
United 93 (2006, R) |
|
| 6 |
World Trade Center (2006, PG-13) |
|
| 7 |
Groove (2000, R) |
|
| 8 |
Party Monster (2003, R) |
|
| 9 |
Rave (2000, Unrated) |
|
| 10 |
The Toxic Avenger (1984, R) |
|
| 11 |
Gremlins (1984, PG) |
|
| 12 |
Rent (2005, PG-13) |
|
| 13 |
Street Trash (1986, Unrated) |
|
| 14 |
The Garbage Pail Kids Movie (1987, PG) |
|
| 15 |
Freddy vs. Jason (2003, R) |
|
| 16 |
Jason X (2002, R) |
|
| 17 |
Night of the Demons (1998, R) |
|
| 18 |
Adam & Steve (2005, Unrated) |
|
| 19 |
Killer Klowns from Outer Space (1988, PG-13) |
|
| 20 |
Hostel (2006, R) |
|
| 21 |
Child's Play 2 (1990, R) |
|
| 22 |
Hellraiser 3: Hell on Earth (1992, R) |
|
| 23 |
Cube (1998, R) |
|
| 24 |
Wrong Turn (2003, R) |
|
| 25 |
The Land Before Time (1988, G) |
|
| 26 |
The Wizard of Oz (1939, G) |
|
| 27 |
Friday the 13th (2009, R) |
|
| 28 |
His Name Was Jason: 30 Years of Friday the 13th (2009, Unrated) |




























