My Favorite Movies
These are my favorite movies!
| groovygirl911996's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Back to the Future (1985, PG) |
|
| 2 |
Back to the Future Part II (1989, PG) |
|
| 3 |
Back to the Future Part III (1990, PG) |
|
| 4 |
The Secret of My Success (1987, PG-13) |
|
| 5 |
Teen Wolf (1985, PG) |
|
| 6 |
Doc Hollywood (1991, PG-13) |
|
| 7 |
It Takes Two (1995, PG) |
|
| 8 |
Grease (1978, PG) |
|
| 9 |
Gone With the Wind (1939, G) |
|
| 10 |
My Girl (1991, PG) |
|
| 11 |
The Little Mermaid (1989, G) |
|
| 12 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 13 |
Sleepless in Seattle (1993, PG) |
|
| 14 |
The Wedding Singer (1997, PG-13) |
|
| 15 |
Ferris Bueller's Day Off (1986, PG) |















