Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  gwenbaby1960's Rating My Rating
1
The Color Purple (1985,  PG-13)
The Color Purple 5.0 Stars
everybody needs to see this
Click to Rate
2
Color of the Cross (2006,  PG-13)
Color of the Cross 5.0 Stars
great
Click to Rate
3
The Color of Money (1986,  R)
Click to Rate
4
The Color of Friendship (2000,  G)
The Color of Friendship 5.0 Stars
this movie is great
Click to Rate
5
Madea's Family Reunion (2006,  PG-13)
Click to Rate
6
Family Reunion: The Movie (2003,  PG-13)
Click to Rate
7
Tyler Perry Madea's Family Reunion (2006,  PG-13)
Click to Rate
8
Madea Goes to Jail (2005,  Unrated)
Click to Rate
9
Madea's Class Reunion (2003,  Unrated)
Click to Rate
10
Meet the Browns (2004,  Unrated)
Click to Rate
11
The Family Man (2000,  PG-13)
Click to Rate
12
Hot Fuzz (2007,  R)
Hot Fuzz 5.0 Stars
great movie i think it was very funny,lol i wish everyone could see it,thumbs up
Click to Rate
13
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
14
Accepted (2006,  PG-13)
Accepted 5.0 Stars
aiight,cool
Click to Rate
15
Sister Act (1992,  PG)
Sister Act 5.0 Stars
hey hey hey,this is great
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments