My Favorite Movies


  GxxxAKAxxxSinner's Rating My Rating
1
Crank (2006,  R)
Crank
pure action through out the movie..action fans would love this flick....,
2
Grandma's Boy (2006,  R)
Grandma's Boy
hah.never knew tat grandmas can be so much fun
3
Kiss Kiss, Bang Bang (2005,  R)
Kiss Kiss, Bang Bang
story plot is 2 good
4
The 40 Year Old Virgin (2005,  R)
The 40 Year Old Virgin
sheer comedy....dont miss the waxing part
5
Bad Boys II (2003,  R)
Bad Boys II
ohhhh....wat a movie......michael bay rules!!!!!!even will and martin .....all this put together made it awesome...cant forget the swearin witout it well then it would have been well hhmmmm yuck
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
7
Ice Age 2: The Meltdown (2006,  PG)
Ice Age 2: The Meltdown
sid's the best
8
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
the cccaaaaaaaarrrrrrrrssssssss........mmmmmm
9
Ice Age (2002,  PG)
10
Bad Boys (1995,  R)
11
Gladiator (2000,  R)
Gladiator
amazin movie ..one of my favs
12
Blade (1998,  R)
13
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
14
ATL (2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments