My Favorite Movies


  gyna7413's Rating My Rating
1
The Old Dark House (1932,  Unrated)
2
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
3
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
4
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
5
The Lord of the Rings (1978,  PG)
6
Bolt (2008,  PG)
7
Never Come Back (1989,  Unrated)
8
The Investigator (2007,  Unrated)
9
Seven Pounds (2008,  PG-13)
10
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009,  PG)
11
Dark Secret (1998,  R)
12
Transporter 3 (2008,  PG-13)
13
Quarantine (2008,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments