My Favorite Movies


  HalloweenYogi3726577's Rating My Rating
1
The Quiet Man (1952,  Unrated)
2
Fried Green Tomatoes (1991,  PG-13)
3
Harold and Maude (1971,  PG)
4
Monty Python and the Holy Grail (1975,  PG)
5
A Lobster Tale (2006,  PG-13)
6
Cat Ballou (1965,  Unrated)
7
Barbarella (1968,  PG)
8
Sex and the City (2008,  R)
9
Easy Rider (1969,  R)
10
Mary Poppins (1964,  G)
11
Forrest Gump (1994,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments