My Favorite Movies
| hannacaywood1's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Labyrinth (1986, PG) |
|
|
| 2 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
|
| 3 |
Armageddon (1998, PG-13) |
|
|
| 4 |
City of Angels (1998, PG-13) |
|
|
| 5 |
Click (2006, PG-13) |
|
|
| 6 |
Coyote Ugly (2000, PG-13) |
|
|
| 7 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
|
| 8 |
Ever After - A Cinderella Story (1998, PG-13) |
|
|
| 9 |
Final Destination (2000, R) |
|
|
| 10 |
Final Destination 2 (2003, R) |
|
|
| 11 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
|
| 12 |
Girl, Interrupted (1999, R) |
|
|
| 13 |
Interview with the Vampire (1994, R) |
|
|
| 14 |
My Best Friend's Wedding (1997, PG-13) |
|
|
| 15 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 16 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|



