My Favorite Movies
| hannahcatlover55's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 4 |
National Treasure (2004, PG) |
|
| 5 |
The Patriot (2000, R) |
|
| 6 |
Mr. Deeds (2002, PG-13) |
|
| 7 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |
|
| 8 |
The Village (2004, PG-13) |
|
| 9 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
| 10 |
Spider-Man 2 (2004, PG-13) |
|
| 11 |
Signs (2002, PG-13) |
|
| 12 |
Anne of Green Gables (1985, Unrated) |
|
| 13 |
Rocky (1976, PG) |
|
| 14 |
Black Beauty (1994, G) |
|
| 15 |
Back to the Future (1985, PG) |
|
| 16 |
Back to the Future Part II (1989, PG) |
|
| 17 |
Back to the Future Part III (1990, PG) |

















