Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  hannahraychelle's Rating My Rating
1
The Notebook (2004,  PG-13)
The Notebook 5.0 Stars
great but sad
Click to Rate
2
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You 5.0 Stars
love it
Click to Rate
3
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
Click to Rate
4
50 First Dates (2004,  PG-13)
50 First Dates 5.0 Stars
reat movie
Click to Rate
5
The First Christmas (2005,  Unrated)
Click to Rate
6
The Saddle Club - The First Adventure (,  G)
Click to Rate
7
Cars (2006,  G)
Click to Rate
8
Wedding Crashers (2005,  R)
Click to Rate
9
The Wedding Date (2005,  PG-13)
Click to Rate
10
The Wedding Planner (2001,  PG-13)
Click to Rate
11
Planes, Trains and Automobiles (1987,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments