Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  happyeefjuh's Rating My Rating
1
Step Up (2006,  PG-13)
Click to Rate
2
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
Click to Rate
3
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You 5.0 Stars
this movie is fantastic!!!!!
Click to Rate
4
27 Dresses (2007,  PG-13)
27 Dresses 5.0 Stars
this movie is really funny, it's a great movie
Click to Rate
5
She's the Man (2006,  PG-13)
Click to Rate
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
7
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
8
Bring It On: All or Nothing (2006,  PG-13)
Click to Rate
9
Dirty Dancing - Havana Nights (2004,  PG-13)
Click to Rate
10
Step Up 2 the Streets (2008,  PG-13)
Click to Rate
11
American Pie Presents - Band Camp (2005,  R)
Click to Rate
12
American Pie Presents: Beta House (2007,  R)
Click to Rate
13
Blade: Trinity (,  R)
Click to Rate
14
Pride and Prejudice (2005,  PG)
Click to Rate
15
White Chicks (2004,  PG-13)
Click to Rate
16
American Pie (1999,  R)
Click to Rate
17
Cruel Intentions (1999,  R)
Click to Rate
18
Bring It On (2000,  PG-13)
Click to Rate
19
Underworld (2003,  R)
Click to Rate
20
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
Click to Rate
21
The Mummy (1999,  PG-13)
Click to Rate
22
The Mummy Returns (2001,  PG-13)
Click to Rate
23
Twilight (2008,  Unrated)
Click to Rate
24
She's All That (1999,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments