My Favorite Movies


  HaPpYLiTtLeMe's Rating My Rating
1
Hitch (2005,  PG-13)
Hitch 5.0 Stars
greatly funny
Click to Rate
2
Mean Girls (2004,  PG-13)
Mean Girls 5.0 Stars
Like omg its so fetch!!!!
Click to Rate
3
Last of the Dogmen (1995,  PG)
Last of the Dogmen 5.0 Stars
its cool
Click to Rate
4
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009,  Unrated)
Click to Rate
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
Click to Rate
6
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Click to Rate
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
Click to Rate
9
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
Click to Rate
10
Wild America (1997,  PG)
Wild America 4.0 Stars
realy hot guys
Click to Rate
11
Elmo's World - Wild Wild West (2001,  Unrated)
Elmo's World - Wild Wild West 5.0 Stars
Its elmo
Click to Rate
12
Commando (1985,  R)
Click to Rate
13
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004,  PG-13)
13 Going on 30 (Suddenly 30) 4.5 Stars
Thriller
Click to Rate
14
Braceface:Turning 13 (,  Unrated)
Click to Rate
15
Apollo 13 (1995,  PG)
Click to Rate
16
Speed (1994,  R)
Speed
speed
Click to Rate
17
Speed 2 - Cruise Control (1997,  PG-13)
Speed 2 - Cruise Control 4.5 Stars
-__-
Click to Rate
18
The Invisible (2007,  PG-13)
The Invisible 5.0 Stars
One of the Greatest movies of all time hands down
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments