My Favorite Movies
| heartsJackiehearts394's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
One Missed Call (2008, PG-13) |
|
| 2 |
Untraceable (2008, R) |
|
| 3 |
Disturbia (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Dead Above Ground (2003, R) |
|
| 5 |
Stay Alive (2006, PG-13) |
|
| 6 |
Sleepy Hollow (1999, R) |
|
| 7 |
The Number 23 (2007, R) |
|
| 8 |
United 93 (2006, R) |
|
| 9 |
Final Destination 2 (2003, R) |
|
| 10 |
The Grudge (2004, PG-13) |
|
| 11 |
The Grudge 2 (2006, PG-13) |
|
| 12 |
Blood and Chocolate (2007, PG-13) |
|
| 13 |
Accepted (2006, PG-13) |
|
| 14 |
Final Destination (2000, R) |
|
| 15 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
| 16 |
Coraline (2009, PG) |
|
| 17 |
Gran Torino (2009, R) |

















