My Favorite Movies
| heartsKrAzYGuRLheart1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rest Stop (2006, R) |
|
| 2 |
Hannah Montana: The Movie (2009, G) |
|
| 3 |
Camp Rock (2008, G) |
|
| 4 |
Fast and Furious (2009, PG-13) |
|
| 5 |
Degrassi Goes Hollywood (2009, PG) |
|
| 6 |
My Daughter's Secret (2007, Unrated) |
|
| 7 |
Citizen Jane (2009, Unrated) |
|
| 8 |
The Good Son (1993, R) |
|
| 9 |
Too Young to Be a Dad (2002, Unrated) |
|
| 10 |
She's Too Young (2004, Unrated) |
|
| 11 |
Another Cinderella Story (2008, PG) |










