Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  heartslovehearts2044's Rating My Rating
1
A Cinderella Story (2004,  PG)
2
American Pie (1999,  R)
3
American Pie 2 (2001,  R)
4
American Pie Presents - Band Camp (2005,  R)
5
American Pie Presents: Beta House (2007,  R)
6
American Pie 5: The Naked Mile (2006,  R)
7
Juno (2007,  PG-13)
8
One Missed Call (2008,  PG-13)
9
Little Miss Sunshine (2006,  R)
10
Lake Dead (2007,  R)
11
Dude, Where's My Car? (2000,  PG-13)
12
Romy and Michele's High School Reunion (1997,  R)
13
The Santa Clause 3: The Escape Clause (2006,  G)
14
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause (2002,  G)
15
The Santa Clause (1994,  PG)
16
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
17
Bad News Bears (2005,  PG-13)
18
The Bad News Bears (1976,  PG)
19
The Bad News Bears Go To Japan (1978,  PG)
20
The Bad News Bears in Breaking Training (1977,  Unrated)
21
Bad News Ballers (2004,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments