My Favorite Movies
| helgirl663's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
300 (2007, R) |
|
|
| 2 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Shrek (2001, PG) |
|
|
| 4 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
|
| 5 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
|
| 6 |
Saw (2004, R) |
|
|
| 7 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |
|
|
| 8 |
Saw III (2006, R) |
|
|
| 9 |
Ocean's Thirteen (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
8 Mile (2002, R) |
|
|
| 11 |
Scary Movie (2000, R) |
|
|
| 12 |
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982, PG) |
|
|
| 13 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 14 |
Ocean's Eleven (2001, PG-13) |
|
|
| 15 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
|
| 16 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 17 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 18 |
Gladiator (2000, R) |
|
|
| 19 |
Saw II (2005, R) |
|
|
| 20 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 21 |
Epic Movie (2007, PG-13) |
|
|
| 22 |
Saw (2003, Unrated) |
|
|
| 23 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
|
| 24 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 25 |
Saw IV (2007, R) |
|
|
| 26 |
Meet the Spartans (2008, PG-13) |
|


