My Favorite Movies

  1. hinataluver
  2. Gwen

Give list a short description

  hinataluver's Rating My Rating
1
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004,  Unrated)
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) 5.0 Stars
awsome!!!!!!
Click to Rate
2
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005,  Unrated)
Click to Rate
3
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! (2006,  Unrated)
Click to Rate
4
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl 5.0 Stars
LOVED IT!!
Click to Rate
5
Hitch (2005,  PG-13)
Hitch 5.0 Stars
LOVED IT!!
Click to Rate
6
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Meet The Fockers 5.0 Stars
FUNNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Click to Rate
7
Mean Girls (2004,  PG-13)
Mean Girls 5.0 Stars
LOVED IT!!
Click to Rate
8
War of the Worlds (2005,  PG-13)
War of the Worlds 5.0 Stars
LOVED IT!!
Click to Rate
9
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
Bruce Almighty 4.5 Stars
FUNNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Click to Rate
10
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith 4.5 Stars
FUNNY AND INTERESTING!!!!
Click to Rate
11
Spider-Man (2002,  PG-13)
Spider-Man 4.5 Stars
AWSOME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Click to Rate
12
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire 4.0 Stars
LOVED IT!!
Click to Rate
13
King Kong (2005) (2005,  PG-13)
King Kong (2005) 4.0 Stars
VEARY COOL
Click to Rate
14
White Chicks (2004,  PG-13)
White Chicks 5.0 Stars
FUNNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Click to Rate
15
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 5.0 Stars
AWSOME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Click to Rate
16
50 First Dates (2004,  PG-13)
50 First Dates 5.0 Stars
LOVED IT!!
Click to Rate
17
Finding Nemo (2003,  G)
Finding Nemo 5.0 Stars
LOVED IT!!
Click to Rate
18
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory 5.0 Stars
LOVED IT!!
Click to Rate
19
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982,  PG)
E.T. - The Extra-Terrestrial 5.0 Stars
LOVED IT!!
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments