My Favorite Movies
| histrackstar's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Devil's Rejects (2005, R) |
|
| 2 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
| 3 |
Dawn of the Dead (2004, R) |
|
| 4 |
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) (2001, R) |
|
| 5 |
White Noise (2005, PG-13) |
|
| 6 |
Salem's Lot (1979, PG) |
|
| 7 |
Pet Sematary (1989, R) |
|
| 8 |
Pet Sematary Two (1992, R) |
|
| 9 |
Saw (2004, R) |
|
| 10 |
Saw II (2005, R) |
|
| 11 |
Saw III (2006, R) |
|
| 12 |
Christine (1983, R) |












