My Favorite Movies
| Hitgirl96's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Prison Break: The Final Break (2009, Unrated) |
|
| 2 |
House (2008, R) |
|
| 3 |
Dude, Where's My Car? (2000, PG-13) |
|
| 4 |
The Hitman (1991, R) |
|
| 5 |
Hitman (2007, R) |
|
| 6 |
The Lost (2009, Unrated) |
|
| 7 |
The Godfather (1972, R) |
|
| 8 |
The Godfather, Part II (1974, R) |
|
| 9 |
The Godfather, Part III (1990, R) |
|
| 10 |
Alias (2002, Unrated) |
|
| 11 |
Get Smart (2008, PG-13) |
|
| 12 |
P.S. I Love You (2007, PG-13) |
|
| 13 |
The Kill Point (2007, Unrated) |
|
| 14 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
| 15 |
Batman Begins (2005, PG-13) |
|
| 16 |
Batman Beyond - Return of the Joker (2000, PG) |
|
| 17 |
Take the Lead (2006, PG-13) |

















