My Favorite Movies


  hojitadepapel's Rating My Rating
1
Madre Teresa (Mother Teresa) (2003,  Unrated)
2
Padre Pio: Miracle Man (2005,  Unrated)
3
Don Bosco (2004,  PG)
4
Guadalupe (2006,  PG)
5
The Prince of Egypt (1998,  PG)
6
Joseph - King of Dreams (2000,  Unrated)
7
King of Kings (1961,  PG-13)
8
Close to Jesus: Mary Magdalene (2000,  Unrated)
9
Marcelino Pan Y Vino (The Miracle of Marcelino) (,  Unrated)
10
The Gospel of John (2003,  PG-13)
11
The Song of Bernadette (1943,  Unrated)
12
Gandhi (1982,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments