My Favorite Movies

  homogayman7227's Rating My Rating
1
Another Gay Movie (2006,  Unrated)
Click to Rate
2
A Home at the End of the World (2004,  R)
Click to Rate
3
My Best Friend's Wedding (1997,  PG-13)
Click to Rate
4
There's Something About Mary (1998,  R)
There's Something About Mary 5.0 Stars
One of the funniest movies I've ever seen
Click to Rate
5
Shortbus (2006,  Unrated)
Shortbus 4.0 Stars
The sexiest mainstream movie I've ever seen. And with all the sex and dialogue, you may have to watch it more than once to get the jizzt of things. lol
Click to Rate
6
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) (2001,  R)
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) 4.0 Stars
I was really impressed with this movie. Despite Tony Shalloub, I managed to enjoy this one and discovered a new young favorite actor in Matthew Lilliard
Click to Rate
7
My Dog Skip (2000,  PG)
Click to Rate
8
The Champ (1993,  PG)
Click to Rate
9
Corrina, Corrina (1994,  PG)
Click to Rate
10
Less Than Zero (1987,  R)
Click to Rate
11
Class (1983,  R)
Click to Rate
12
Listen to Me (1989,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments